Motor

Motor Bakımları

Motor, araçların en değerli parçası ve kalbi olarak değerlendirilebilecek parçalardan bir tanesidir. Bu anlamda aracınızın motorunu düzenli bir şekilde kontrol ettirerek performans ve güvenlik konusunda en iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz. Otoway servis olarak sizlerden gelen taleplere en iyi çözümleri sunarken yüksek standartlarda alternatifler sunmayı ihmal etmiyoruz.

Aracınızın motor ömrünü uzatmak ve daha kaliteli seçeneklere kapı aralamak adına en güvenilir çözümlerden yararlanmak adına Otoway servis hizmetlerinden faydalanmaya başlayın! Motor konusunda birbirinden değerli hizmetlerimizden faydalanmak adına bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Motor Bakımı Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

            Motor bakımı aracınızın performans seviyesini yükselten ve uzun ömürlü olmasını sağlayan en değerli seçeneklerden bir tanesidir. Performansı arttırırken aynı zamanda masrafları da düşüren düzenli bakımlar sırasında ustalarımızın özenli çözüm sunduklarından emin olabilirsiniz. Peki, motor bakımları esnasında ne tür hususlar dikkate alınır? Aşağıda hepsini sizler için sıraladık!

  • Motor yağı seviyesi kontrol edilir. Motor yağındaki azalmalar veya tortulanmaların önlenmesi sağlanır,
  • Motorun hararetini önlemek açısından motor soğutma suyunun yeterli miktarda olduğundan emin olunur,
  • Bakım esnasında motor ile doğrudan bağlantılı olan akü, hava filtresi, buji ve yağ filtresinin kontrolleri gerçekleştirilir,
  • Motorun çalışma sırasında tuhaf sesler çıkarması durumunda cihazla kontrol gerçekleştirilir,
  • Motorun performansını ölçmek adına bilgisayarla gerekli test ve kontroller yapılır.

Tüm bu çözümler ve çok daha fazlası için sadece Otoway servis ayrıcalıklarından faydalanmalısınız. Otoway servis olarak aracınızın motor performansını en iyi noktaya taşımayı arzu ediyoruz.

Motor Bakım Sıklığı Ne Olmalıdır?

Aracınızın motorunu güvence altında tutmak aslında aracınızın ömrünü uzatmak açısından değerlidir. Zira araç performansını ve ömrünü etkileyen motora zarar geldiğinde çok ciddi sorunlarla karşı karşıya kalmak mümkündür. Eğer siz de araç motorunuzu düzenli bir şekilde bakıma sokmak ve aracınızı güvence altında tutmak istiyorsanız kesinlikle periyodik bakımları kaçırmamalısınız.

Motor bakımları için optimum süre yılda bir ya da aracınızın marka ve modeline bağlı olarak 10 bin ile 15 bin kilometrede birdir. Hangisi önce doluyorsa o zaman araç bakımlarınızı gerçekleştirmelisiniz. Otoway servis size bu konuda kusursuz çözümler sunarken başarıyı ön plana çıkaracak çözüm önerileri üzerinde durur.

Motor Bakımı Fiyatları Ne Kadar?

Motorun bakım ve onarım işlemleri konusunda en başarılı hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız sizin için en doğru çözümü Otoway servis sunacaktır. Alanında uzmanlaşmış usta ve teknikerleri sayesinde marka ve model ayırt etmeksizin motorun tam performansla çalışması mümkün olur. Eğer siz de bu konuda doğru hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız kesinlikle bizimle iletişime geçmelisiniz.

Ödemeniz gereken ücretlerin ne olacağı ve motor bakımı için ayırmanız gereken bütçeyi aracınızın kontrolleri yapıldıktan sonra öğrenebilirsiniz. Araç kontrolleri yapılmadan çıkarılan fiyatlar yanıltıcı olabilir. Otoway servis kalite ve güven esaslı hizmetleri ile sizlere destek sunar.

Motor bakımı için otoway.com.tr üzerinden online randevu talebi oluşturabilirsiniz.