Lastik

Güvenli Yolculuk için Lastik Bakımı ve Değişimi.

Motorlu taşıtların yolda güvenli bir şekilde seyretmesi adına lastiklerin kaliteli ve güvenli bir şekilde tercih edilmiş olması gerekir. Aracınızın yol ile bağlantısını sağlayan lastikler sürtünmeyi sağlayarak hızlanma ve yavaşlama konusunda çözüm sunmayı destekler. Aracınızın güvenli bir şekilde seyretmesi adına lastiklerinizin bakım ve değişimlerini ihmal etmemelisiniz. Otoway servis olarak sizlerden gelen talepleri karşılarken güvenliği zirveye çıkarıyoruz.

Aracınızın lastik bakımları ve diğer bütün çözümleri için yapmanız gerekenleri sizlerle paylaşıyoruz. Siz de hizmetlerimizin ayrıcalıklarından yararlanarak yollarda güvenle seyrediyorsunuz. Peki, Otoway servis lastik konusunda size ne tür hizmetler vaat ediyor?

Lastik Bakımları

Lastikler, aracınızın en değerli parçalarından bir tanesi olurken bu parçaların kaliteli bir bakıma ihtiyacı vardır. Doğru bir şekilde seçilmemiş lastiklerin bakımı da yapılmazsa sonuç tam bir felaket olacaktır. Bu anlamda aşağıda Otoway ayrıcalıklarıyla alabileceğiniz birbirinden özel hizmetlere göz atabilirsiniz.

Lastik Hava Basınç Kontrolü

Aracınızın güvenli bir şekilde seyretmesi ve yakıt tüketimini optimum seviyeye çekmesi açısından lastik basınç ayarının yapılması şarttır. Lastiklerin basınçları konusunda yaşanabilecek olan sorunların ortadan kaldırılması açısından basınç kontrollerini lastikler soğukken gerçekleştiriyoruz. Bu sayede basıncın en iyi şekilde ayarlanmasına da olanak sağlıyoruz. Siz de aracınızın lastiklerinin basınç konusunda sorunlu olduğunu düşünüyorsanız Otoway servis ile çözümlere ulaşabilirsiniz.

Balans Ayarı

Balans ayarı ile aracın sürüş performansını arttırmak mümkündür. Lastiklerin dış kısımlarının daha az yıpranmasını ve yolda ilerlerken lastiklerle yol arasındaki bağlantının tam anlamıyla sağlanmasını bu ayarla sağlamak mümkündür. 

Lastik Değişimleri

Otoway servis, lastiklerinizin basınç kontrollerinin yanı sıra düzenli olarak yerlerinin değiştirilmesini de sağlar. Lastiklerin konumlarının 10 bin kilometrede bir defa değiştirilmesi lastik ömrünü uzatacağı gibi daha kaliteli sonuçlar almak açısından da değerli olacaktır.

Araçlar için Lastik Seçimi

Araç sürücülerinin lastik tercihinde bulunurken genellikle nasıl bir lastik tercih etmeleri gerektiği konusunda sorun yaşadıkları görülür. Söz konusu sorunları ortadan kaldırmak ve daha başarılı çözümlere kapı aralamak adına Otoway servis, size lastik seçiminde destek olur. Diş kalınlığı, ebat ve diğer bütün konularda Otoway servis ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Yaz Lastiği – Kış Lastiği Uygulaması

Türkiye’de sürüş güvenliğini sağlamak ve araçların mevsim koşullarına uyum sağlamasına kapı aralamak adına yaz lastiği – kış lastiği uygulaması gerçekleştirilir. Bu nedenle de araçlarınızın yaz ve kış aylarında lastik çözümlerini Otoway servis ile karşılayabilirsiniz. Mevcut lastiklerinizin değişimi ve yeni lastik temini konusunda size kusursuz hizmetler vaat ediyoruz.

Lastik Depolama Çözümleri

Lastik bakımları ve değişimlerini gerçekleştirmek isteyen araç sürücülerinin lastiklerini talebe göre depoluyor ve sonraki kullanıma kadar muhafaza ediyoruz. Bu sayede kaliteli ve başarılı hizmetlerden faydalanmanız adına sizlere destek oluyoruz.

Lastik Bakımları Ne Zaman Yapılmalı?

Lastik bakımları aracınızın performansını ve güvenli bir şekilde yolda seyretmesini sağlayan çözümlerdendir. Bu nedenle de bakımların düzenli aralıklarla gerçekleştirilmesi sizin açınızdan avantajlı olacaktır. Aracınızın aşınmaya en açık kısımlarından biri olan lastikleri 6 ayda bir bakıma sokmak sizin için faydalı olacaktır.

Aracınızın lastik kontrollerini yaz lastiği – kış lastiği uygulaması sırasında gerçekleştirmeniz faydanıza olacaktır. Bunun yanı sıra lastik basınç değerlerini de aracınızın panelindeki uyarı göstergesinden kontrol edebilirsiniz. Lastik basınç göstergesi uyarı vermediği sürece ya da lastiklerinizde gözle görülür bir farklılık olmadığı sürece lastik basıncını düzeltmenize ihtiyaç yoktur.

Lastik Bakımı Fiyatları

Lastik bakımı fiyatları ile alakalı en kaliteli hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız Otoway servis size en kaliteli çözümleri sunar. Otoway servis ile lastik bakımlarınızı yapabilirken bu hizmet karşılığında çok uygun ücretler ödemeniz gerekecektir.

Lastiklerinizin bakım ve değişimi konusunda sizi nasıl bir fiyatlandırmanın beklediğini öğrenmek adına kesinlikle Otoway servis ile iletişime geçmelisiniz. Alacağınız hizmete karşılık fiyatlar ve çok daha fazlası için sizleri bilgilendiriyor olacağız.