Hakkımızda

Ötesindeyiz

Yüksek hizmet standardını Türkiye geneline yayma ve bu hizmetleri müşteri ihtiyaçlarına uygun bir şekilde özelleştirerek sektörde fark yaratma amacında olan Otoway’i tercih ederek farklı deneyimler yaşayabilirsiniz.

Otoway; bayi ağını ülke çapına yayarak ikinci el araç deneyimi konusunda alışılmışın dışında hizmetleri herkese yaşattırmayı öncelikli ilkesi kabul eder.

Araba Severler

Otomotiv sektöründe genç ve dinamik bir kuruluş olan Otoway, araç satın alma süreçlerini güvenilir bir ortamda gerçekleştirmek ve bu amaçla sistemini mükemmelleştirmek için uzman ekibi ile yeni projeler sunmayı hedefler. 

Araç alım satım deneyimini farklı bir boyuta taşıyarak müşteri memnuniyetini zirveye taşımayı amaçlar.

Doğru Fiyat

Satın almak istediğiniz aracın doğru bir fiyat politikası ile fiyatlandırıldığından emin olacağınız Otoway’de satın alma deneyimi de mükemmel olacak! Güven veren hizmetlerimizle beğendiğiniz aracı doğru fiyatlarla satın alabileceksiniz.

Özel Kredi İmkanları

Araç satın alırken finansman konusunda yaşadığınız sorunları anlaşmalı bankalarımızla ortadan kaldırıyoruz. Banka şubesine uğramadan kimlik bilgilerinizle aracınızın kasko değerinin %70’ine varan oranlarda kredi kullanma imkanı sunuyoruz

Nakit Alım

Aracını satmak isteyen araç sahiplerine bir telefon kadar yakınız. Aracınızı en doğru fiyata satarak nakit ihtiyacınızı gidermek için başvuracağınız nakit alım hizmetimizde paranız aynı gün nakit olarak size ödenir.

Sigorta

Aracınızı satın aldığınız yerden aynı zamanda sigorta hizmeti de alarak bütün işlemleri tek elden halletmek ister misiniz? Otoway araç alım ve satımına ek olarak sigorta hizmeti ile de araçlarınıza değer katmaya devam ediyor.

Senin hayalin. Bizim Görevimiz.

Sıkı Çalışmaya ve Özveriye İnanıyoruz

Söz konusu hizmet anlayışı ile hem iş ortaklarına güven veren hem de satışını yaptığı araçlara olan güvenini ortaya koyan Otoway ile yapacağınız ortaklıktan kar edeceğiniz kesin!

Aracını Satmak mı İstiyorsun?

Yardımcı Olabiliriz